Продавець "Экспострой 2016" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
79 відгуків

Кабельна стяжка або кабельні хомути у наш час є найбільш зручним, практичним, швидким і економічно вигідним способом кріплення, бандажування та маркування кабелів і проводки при проведенні різноманітних електромонтажних робіт. Така актуальність виробів пов'язана з посиленням вимог до монтажу Структурованих Кабельних Систем (далі по тексту СКС).

Що ж несе в собі поняття «кабельна стяжка»? Чому вони так популярні? Кабельна стяжка або кабельний хомут – це смужка, виготовлена з досить міцної і гнучкої пластмаси поліаміду, фізичні властивості якого в кілька разів перевершують властивості деяких металів.

Существующие на сегодняшний день стяжки могут отличаться по размерам и величине максимальной нагрузки на них. Благодаря этому, можно проводить работы с пучками проводов различного диаметра. Ширина хомута определяет величину нагрузки, которую он может выдержать. Широкая цветовая гамма изделий полностью удовлетворит вкусовые и эстетические вкусы любого электромонтажника и владельца помещения.

Цвет кабельных стяжек несет не только эстетическую нагрузку. В некоторые типы хомутов добавлены специальные вещества, которые проявляют стойкость к УФ излучению и никак не воздействуют на их физические свойства. Стабилизатор ультрафиолетового излучения способствует продолжительности функционирования хомутов. Для работ внешних лучше всего использовать кабельные стяжки черного цвета.

Цветные хомуты используют в большинстве случаев исключительно для маркировки и дифференциации различных пучков проводов. Их цвет, способ фиксации и размер определяет специализацию применения.
Кабельні стяжки стандартні одноразові. Такі вироби призначені для надійного і швидкого бандажування великої кількості кабелів і кріплення їх до різним конструкціям. Щоб стягнути велику кількість кабелів або пучків різного діаметра використовують кілька хомутів, що з'єднують між собою для досягнення потрібного розміру. Кабельна стяжка такого типу дозволяє вирішити практично будь-яку задачу.

Групи товарів та послуг

Кабельні Стяжки (хомути)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: